Vill du komma i kontakt med oss?

Här finns kontaktuppgifter till oss i SIHS teamet. Har du en mer allmän fråga kan du maila till info@horseshow.se. För frågor kring biljetter, kontakta Friends Arena, biljett@friendsarena.se, eller 08 502 535 20.

Christin Ericsson
Event Director
Telefon: + 46 70 519 08 01
Mail: christin.ericsson@horseshow.se

Tobias Mattsson
Show Director
Telefon: +46 70 869 91 49
Mail: tobias.mattsson@horseshow.se

Ulrika Svensson
Venue manager
Telefon: + 46 70 681 20 05
Mail: ulrika.svensson@stockholmlive.com

Matilda Hjertstrand
Pressansvarig
Telefon: +46 709 79 56 31
Mail: matilda.hjertstrand@ridsport.se

Anna Norstedt
Ansvarig Tävlingssekretariat
Telefon: +46 200 456 20
Mail: anna.norstedt@ridsport.se

Erika Håkansson
Projektledare Show och Mässarena
Telefon: +46 70 510 51 31
Mail: erika.hakansson@horseshow.se

Klas Pettersson
Projektledare Mässa
Telefon: +46 70 880 80 28
Mail: klas.pettersson@svenskamassan.se

Biljettfrågor
biljett@friendsarena.se